Adres: Kocaeli : Hacıhalil Mahallesi, 1207. Sk. D:No:1A/11, D:Kat 4 MATCH PLAZA , 41400 Gebze/Kocaeli

Hakkımızda

image
image

Ariba Entegrasyonu İle Yapabilecekleriniz

İhtiyaçlarınız için en doğru kaynağı bulmak ve dünyanın en büyük kurumsal tedarik ağından faydalanmak için Ariba Entegrasyonu ile hızlı ve kolay bir biçimde 190’dan fazla ülkeden 1.6 Milyon tedarikçinin içersinden doğru kaynağı bulabilirsiniz.

Harcama analizi ile farklı kaynaklardan verileri derleryip satınalma için şeffaf ve güncel raporlar sunaraktan risklerin kolay tespit edilmesini mümkün kılar. Zengin sınıflandırma ve KPI verileri ile sektör özelinde kıyas imkanı sunan Ariba Entegrasyonu oldukça kullanışlı analitik bir harcama analizi çözümdür.

Mevcut tedarikçilerinizi yönetmek, performanslarını takip etmek , yeni ve doğru aday tedarikçilere erişerek etkin ve güncel bir tedarikçi porföyünü mümkün kılmak üzere tasarlanmış bütülenişik bir tedarikçi yönetimi çözümüdür.

Basit ve kullanıcı dostu arayüz ile operasyonel satınalma süreçlerinizi talepten faturaya kadar yönetebilir, satınalma katalogları ile seçeneklerinizi genişletebilir , rahatlıkla güncelleyebilir ve fiyatlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Dünyanın en büyük kurumsal iş ağı olan Ariba Entegrasyonu iş ağına erişmek ve satınalma iş süreçlerinizi farklı senaryolar ile entegre etmek için sunulan bir hizmet paketidir. Detaylı bilgi için iletişim adresimizden sorularınızı ve taleplerinizi yönlendirebilirsiniz.